Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium Βουδαπέστη απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από το Νοσοκομείο στο Βράχο και περίπου 2 χλμ. από τα Λουτρά Széchenyi. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Για όσους προτιμούν να μαγειρεύουν, το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium προσφέρει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την προετοιμασία σπιτικού φαγητού.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από το Μνημείο της Χιλιετίας στη Βουδαπέστη, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Η Γέφυρα της Ελισάβετ απέχει περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Ornagy utca βρίσκεται σε 150 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium Βουδαπέστη
Dorothy Apartment Near Budapest City Park
Τιμή μόνο για κινητά

Dorothy Apartment Near Budapest City Park

8.7
Έξοχο 156 σχόλια
830 μ από το κατάλυμα
USD 77 USD 69
ανά νύχτα
Stadium Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Stadium Apartment

7.7
Καλό 5 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
Puskas Arena Apartment W Ac By Nw
Τιμή μόνο για κινητά

Puskas Arena Apartment W Ac By Nw

9.5
Εξαιρετικό 2 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium περιλαμβάνουν Γέφυρα της Ελισάβετ, Νοσοκομείο στο Βράχο καθώς και Λουτρά Σέτσενι.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium περιλαμβάνουν Retro Etterem Es Pizzeria και Burger King και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 3Br Roomy Apartment At Puskas Stadium Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο